Pro vopici
Děkuju, že jsi.
Tenkrát to bylo dvacet růží, dopis a moje: měj krásný den, vopice. Po letech jsi ho vytáhla, vyfotila a připomněla mi, že některé věci zůstávají. A jestli tvrdíš, že hezčí den děláš ty mně, tak dobře. Máš pravdu. Ale otravovat tě budu dál, jen tak pro jistotu.