Pro vopici
Děkuju, že jsi.
Tenkrát jsem k dvaceti růžím přibalil jen krátkou větu: děkuju, že jsi. Po letech jsi ji vytáhla a poslala mi ji zpátky jako důkaz, že některé věci se neztratí. Prý tě pořád otravuju. Možná jo. Ale jestli hezčí den děláš ty mně, tak jsme si asi kvit. Já budu dál předstírat, že tě jen zachraňuju před obyčejnými dny. Měj krásný den, vopice.